SwitchBoard - příslušenství

"SwitchBoard" je jednoduché zařízení pro hlasovou komunikaci mezi strojovnou výtahu a interkomem nouzového výtahu v kabině výtahu.

Varianty produktu
Příloha Velikost
CZ-SwitchBoard-manuál 347.07 KB
ENG-SwitchBoard-manual 323.28 KB

 

"SwitchBoard" se připojuje mezi analogovou telefonní linku a výtahový interkom pouze pomocí dvou vodičů. Pro správnou funkci je nutné jej připojit ke zdroji 12VDC nebo 24VDC.

Jeden "SwitchBoard" může připojit jeden výtahový interkom v jednom režimu nebo dva až tři výtahové interkomy v paralelním režimu. Pro paralelní režim je nutno přiobjednat programovací USB kabel.

Červený spínač umožňuje připojení telefonu ve strojovně přímo k pevné telefonní lince. To umožní přivolat pomoc v případě nebezpečí nebo nehody, zavolat hasiče nebo záchranku. Pokud je spínač stisknut, funkce "SwitchBoard" je deaktivována (nouzové volání z kabiny výtahu je vypnuto!) a telefon je přímo připojen k pevné tel. lince. Při nestisknutém červeném spínači je zachována standardní funkce komunikace s výtahovými interkomy (verze interkomů BLLW nebo LCL) a také je možné provádět tísňová volání z kabiny výtahu.

Další funkcí je volání z kabiny výtahu do strojovny výtahu. "SwitchBoard" dokáže detekovat pulzní volbu na připojených výtahových interkomech. Výtahový interkom je vybaven možností zavolat přímo do strojovny výtahu na telefon připojený k "SwitchBoard" zařízení.

Varianty produktu

Poptávkový systém pro firemní zákazníky

Zpět na produkt

SwitchBoard
SwitchBoard
Objednací číslo
331131
- + ks
USB-cable-SwitchBoard
USB programovací kabel - SwitchBoard
Výbava
pouze pro nastavení paralelního režimu
Objednací číslo
331132
- + ks
Napaječ-12VDC-1A
Výbava
stejnosměrný napaječ
Objednací číslo
212128
- + ks

Zpět na produkt

Nevíte si s něčím rady?
Napište nám nebo zavolejte